Novinky

07.01.2011 18:13

NVP Olomouc

Dnes jsme byli na výstavě v Olomouci. Vystavovat se byla jen Mája, protože Piki čeká mimča (a taky už není o co bojovat) a Kaori ztratila kožíšek (jedině, že by jsme ji přihlásili do naháčů). Mája šla ve třídě dorostu a dostala známku VN1, nejlepší dorost.

26.12.2010 21:37

Naše smečka

29.11.2010 11:02

Cuki a Mája 6 měsíců

Sestra naší Májenky Cuki (Akatsuki Aka) si užívá sněhu. Z našich miminek jsou už  krásné slečny, které oslaví zítra půl roku.

24.10.2010 13:47

Klubová výstava Mošovce, Slovensko

Včera jsme vyrazili s holkama na klubovku na Slovensko. Tentokrát jsme se nenechali překvapit studeným počasím a pořádně se oblékli. A holkám se dařilo. První se převedla Kaori ve třídě otevřené - V1 (bez titulu i když nám pan rozhodčí Havelka nic nevytkl), potom se ve třídě štěňat poprvé předvedla Mája a moc se panu rozhočnímu líbila - VN1. Dostali jsme pochvalu i za předvedení. Májenka nádherně cupitala a dařil se nám i výstavní postoj. V závěrečných soutěžích se o BIS Baby dostala mezi tři nejhezčí štěňátka. Poslední se ve třídě otevřené předvedla Piki a udělala nám velikou radost - V1,CAC. Tímto splnila podmínky pro získání titulu slovenský šampion. Myslím, že jsme parádně ukončili letošní výstavní sezónu.

foto: Stejskalovi

A takhle to vypadalo večer po výstavě:

10.10.2010 21:11

MVP České Budějovice

S holkama jsme se dnes zúčastnili výstavy v Českých Budějovicích. Hned po příjezdu nás překvapilo, že vystavujeme venku a ne v hale. Samozřejmě jsme na to nebyli oblečení (dobře nám tak) a tak jsme mrzli a trpělivě čekali až na nás přijde řada. V AI šla Kaori ve třídě otevřené, která byla dnes pěkně našláplá. Celkem 6 fen. Kaorča zabojovala a dostala V2, res.CAC, res. CACIB. Piki šla v SI také ve třídě otevřené. Dostala V1,CAC,res.CACIB. Tímto výsledkem Piki splnila podmínky pro získání titulu českého šampiona. Hurááááááááá. Samozřejmě s námi byla i Májenka, ale ta se jen dívala a zlobila, aby to bylo veselejší .

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode