Obsazení na Duo Cacib Brno 22.-23.2.2014

08.02.2014 20:25

SOBOTA 22.2. 2014

Akita - rozhodčí Šimek František


Psi třída štěňat
    1940 – Mannová Veronika

Psi třída mladých                                
    1941 – Tomáta Michal

    1942 – Ondráček Ivo

    1943 – Sochacki Leszek        

Psi třída mezitřída                                           
    1944 – Pavlíčková Iva

    1945 – Opluštilová Edita

Psi třída otevřená

    1946 – Tykvart Jana

    1947 - Kůdelová Gabriela

Psi třída šampionů

    1948 – Hagenová Vladimíra

    1949 – Sapíková Jana

 

Feny třída mladých                                          

    1950 – Kučo Petr

    1951 – Medek Ivo

    1952 – Mentlíková Ivona

    1953 – Nováková Jitka

Feny třída mezitřída                                        

    1954 – Stávková Iveta

    1955 - Stokes Ian

Feny třída otevřená

    1956 - Navrátilová Nikola

    1957 – Gregorová Petra

   

Shiba - rozhodčí Frnčová Lenka

 

Psi třída mladých

    2173 - Gbelec Petr

    2174 - Valešová Alena   

Psi třída mezitřída

    2175 - Panýrek Patrik

Psi třída otevřená                         

    2176 – Charvát Pavel

    2177 - Makino Tomoni

Psi třída šampionů

    2178 – Majora Monika

    2179 – Schreuder R.A.P.   

 

 

Feny třída dorostu

    2180 – Štumbauerová Marie

Feny třída mladých

    2181 – Charvát Pavel

    2182 – Vítek Jiří

    2183 - Šítal Lubomír

Feny třída mezitřída    

    2184 – Makino Tomomi

    2185 – Kolková Pavla

    2186 - Štumbauerová Marie

    2187 – Halešová Jarmila

    2188 - Blatoňová Hana

Feny třída otevřená

    2189 - Blatoňová Hana

    2190 – Voevodina Polina

    2191 - Černá Simona

    2192 - Gajdoš Andrej

 

NEDĚLE - 23.2.2014


Akita - rozhodčí Václavík Miroslav


Psi třída štěňat

    6803 - Mannová Veronika

Psi třída mladých                                
    6804 – Tomiga Michal

    6805 – Bartošová Lenka

Psi třída mezitřída                                           
    6806 – Pavlíčková Iva

Psi třída otevřená

    6807 – Misiorzová Vlasta

    6808 – Tykvart Jana

Psi třída šampionů

    6809 - Sapíková Jana

Feny třída mladých                                          

    6810 - Hubený Jan

    6811 – Medek Ivo

    6812 – Mentlíková Ivona

    6813 - Holá Lucie

Feny třída otevřená

    6814 – Gorlinský Alexej

    6815 - Navrátilová Nikola

    6816 – Gregorová Petra

 

   

Shiba - rozhodčí Pavlíková Ludmila

 

Psi třída dorostu

    7001 - Entlerová Zdenka

Psi třída mladých

    7002 - Gbelec Petr

Psi třída mezitřída

    7003 - Panýrek Patrik

Psi třída otevřená                         

    7004 – Pavlincová Marie

    7005 – Charvát Pavel

    7006 – Makino Tomomi

Psi třída šampionů

    7007 - Majora Monika

    7008 – Schreuder R.A.P.   

 

Feny třída dorostu

    7009 - Entlerová Zdenka

Feny třída mladých

    7010 – Doubková Milena

    7011 – Charvát Pavel

Feny třída mezitřída    

    7012 – Pavlincová Marie

    7013 – Makino Tomomi

    7014 – Kolková Pavla

    7015 - Blatoňová Hana

 

Feny třída otevřená

    7016 – Pavlincová Marie

    7017 - Blatoňová Hana

    7018 - Gajdoš Andrej


Feny třída šampionů

    7019 – Voevodina Polina

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode