MVP Brno

24.06.2012 17:56

Dnes nám obrovskou radost zase udělal náš odchov Bidanshi Kuro Kamiwaza na mezinárodní výstavě v Brně - Exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB !!!!

Byla to jeho první výstava v mezitřídě, takže mezi dospělými. Fotky z výstavy zde a výsledky níže.

Shiba

Psi třída dorostu

    2286 – Aki Nikko Gold Warden - vyloučen

Psi třída mladých                                    
    2287- Egao Uri z Helfštýnské panství – V1, CAJC, BOJ
    2288- Nadaki Aka Hnědá Tvrz – VD2

Psi třída mezitřída                                      
    2289 – Bidanshi Kuro Kamiwaza – V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

Psi třída veteránů                                  
   2290- Banzai Del Monte De Haya – V1, BOV       

Feny třída štěňat

    2291- Sabi No Sasci Go Sabikimurasou – VN1

Feny třída dorostu

    2292- K´ioko Saico Hvězda Hané – VN1

Feny třída mladých                                     
    2293-   Eikoku Prima Nova – VD1                         

Feny třída mezitřída                                   
    2294- Ari Von Sakuramomiji – VD1                

Feny třída otevřená                                
    2295- Coyo-Tara z Deštné Hory – nedostavila se

Feny třída veteránů                            
    2296- Aiko Ami z Olšové – V1

 

AKITA

Psi třída dorostu

    2139- Takehiko Kazoku Kanshin – VN1

Psi třída mladých                                    
    2140-  Antai Go Atari Kensha – V1, CAJC, BOJ
    2141-  Egatai Tesami - V2                     

Psi třída otevřená                                            
    2142-  Ryushi Go Haru Kaze – VD1

Psi třída šampionů  

    2143- A-Yuri Maru Go Shiro Shita – V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB  

Psi třída veteránů                                  

    2144- E Hačiko Go Haru Kaze – V1, BOV 

Feny třída štěňat

    2145-  Bijin z Pohořelic – VN1

Feny třída mladých                                        
    2146- Ai Shiori Go Haru Kaze – nedostavila se

    2147- Daiki Go Byu-Ti-Sawa – V1, CAJC     

Feny třída mezitřída                                        

    2148- Annaisha Injasuthi – VD2

    2149- Sayuri Go Haru Kaze – V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

Feny třída otevřená                                   
   2150- Ayko Jezinka – VD1

   2151- Natsuko Tomimopa – nedostavila se

   2152- V´Asayake z Bambusového Háje  - VD2

Feny třída šampionů      

    2153- Meishi Kazoku Kanshin – V1, CAC, Res. CACIB

    2154- Uttori z Bambusového háje -  V2, Res.CAC

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode