Double CACIB Praha

10.11.2013 20:48

Minulý víkend jsme strávili s Yumčou a Kishim v Praze. Oba byli přihášeni na sobotu i neděli. Yumča v mezitřídě po oba dny V1, CAC, CACIB a v sobotu dokonce BOB! Kishi se nelíbil ani jednomu rozhodčímu, takže po oba dny ve třídě mladých VD. Přidávám výsledky obou dní a fotky ze soboty zde a z neděle zde

Aniru Yume Go Kamiwaza - 2x CAC, 2x CACIB, BOB

 

Sobota 2.11. 2013

Akita - rozhodčí Zaur Agabeyll

Psi třída mladých   

    Benjiro Petaki Kensha -  V1,CAJC, BOJ                      
    Benjiro Go Atari Kensha - V2

    Bi Yoshio Go Ichimee - VD3

    Kishi de La Senda de T´sunayoshi - VD4    

Psi třída mezitřída

     Mei Akai Ken Amana - V1, CAC, Res.CACIB

Psi třída otevřená                                            
    Benzai Go Kitashirakami - V2, Res.CAC

    Chino Hezká Chvilka - V1, CAC, CACIB

    Ryushi Go Haru Kaze - V3

Psi třída šampionů

    Megapolis Style Yogi Tarou - V1

 

Feny třída mladých                                          

    Aimi Samaria Ken - V4

    Akemi Tomadochi - V2

    Densetsu Yuleyogi - V3

    Minori Puchate Kreple - D

    Niiro Sachi Ken Amana - V1, CAJC

Feny třída mezitřída                                        

    Aniru Yume Go Kamiwaza - V1, CAC, CACIB, BOB

    D´Mioko Glarika - V2, Res.CAC, Res.CACIB

    Doshi Atemi-Ryu - V4

    Fuuki Go Byu-Ti-Sawa - V3

Feny třída otevřená

     Amber Yule - V1, CAC

     Gyou Yoshi Ken Amana - V2, Res.CAC

Feny třída šampionů

     Lavr de Dis V´Maho-Ki - V1, CAC

 

 

   

Shiba - Stefanescu Cristian

Psi třída mladých                                
    Rikikuro z Volenského Dvora - VD3

    X-Ray Kuro Czech Jakobín - V1, CAJC, BOJ, BOB, Junior BIG 3

    Guiness World´record Go Incipita Vita - V2

Psi třída mezitřída

    Noven´s Michie - V1, CAC, Res.CACIB

Psi třída otevřená                                

    Goshinki Hayato Kumi - V2, Res.CAC

    Meiji del Monte de Haya - V3

    Fallscreek´s Kumo Bear - V1, CAC, CACIB

Psi třída šampionů

    Saskatchevan Trail´s Justintime - V1, CAC

 

Feny třída mladých

    Daisha Shiba Victoria z Vinařické hory - V2

    Kazuko Yoko Anvijo - V3

    Xena Kuro Czech Jakobín - V1, CAJC

Feny třída mezitřída    

    L´Aimi Saico Hvězda Hané - V1, CAC, Res.CACIB

Feny třída šampionů                              
    Saskatchewan Trail´s Jade - V1, CAC, CACIB

 

Neděle  3.11. 2013

Akita - rozhodčí Sistermann Elmar

Psi třída mladých   

    Akihiro Samaria Ken - V3                  
    Benjiro Go Atari Kensha - V2

    Bi Yoshio Go Ichimee - VD

    Boshiro Petaki Kensha - V4

    Kishi de La Senda de T´sunayoshi - VD

    Nihonjin Halne Wzgorze  - V1, CAJC  

Psi třída mezitřída

     Mei Akai Ken Amana - V1, CAC, Res.CACIB

Psi třída otevřená                                            
    Benzai Go Kitashirakami - V2, Res.CAC

    Ryushi Go Haru Kaze - V1, CAC

Psi třída šampionů

    Hitoshi Halne Wzgorze - V1, CAC, CACIB

    Megapolis Style Yogi Tarou - nenastoupil

 

Feny třída mladých      

    Aiko Tomadochi - VD4                                  

    Aimi Samaria Ken - VD3

    Densetsu Yuleyogi - V2

    Minori Puchate Kreple - VD

    Niiro Sachi Ken Amana - V1, CAJC, BOJ, BOB

Feny třída mezitřída                                        

    Aniru Yume Go Kamiwaza - V1, CAC, CACIB

    D´Mioko Glarika - VD3

    Fuuki Go Byu-Ti-Sawa - V2, Res.CAC, Res. CACIB

Feny třída otevřená

     Amber Yule - V2, Res.CAC

     Gyou Yoshi Ken Amana - V3

     Lavr de Dis V´Maho-Ki - V1, CAC

 

 

   

Shiba - Havelka Tibor

Psi třída mladých                                
    Rikikuro z Volenského Dvora - VD3

    X-Ray Kuro Czech Jakobín - V1, CAJC, BOJ

    Guiness World´record Go Incipita Vita - V2

Psi třída mezitřída

    Noven´s Michie - V1, CAC

Psi třída otevřená                                

    Goshinki Hayato Kumi - V2, Res.CAC, Res.CACIB

    Fallscreek´s Kumo Bear - V1, CAC, CACIB, BOB

Psi třída šampionů

     Earl of Czech´s Country - nenastoupil

    Saskatchevan Trail´s Justintime - V1, CAC

 

Feny třída mladých

    Daisha Shiba Victoria z Vinařické hory - V1, CAJC

    Xena Kuro Czech Jakobín - V2

Feny třída mezitřída    

    Beniwakako Hayato Kumi - V1, CAC, Res.CACIB

Feny třída šampionů                              
    Saskatchewan Trail´s Jade - V1, CAC, CACIB

 


 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode